Новини
Україна
Анонси
Культура
За кордоном

Посольство України в Швеції оголосило конкурс «Творчість Тараса Шевченка у дитячих малюнках»


   У межах відзначення Шевченківських днів започатковується комунікаційний проєкт – конкурс  малюнків закордонних українців

Проєкт творчих малюнків закордонних українців «Творчість Тараса Шевченка у дитячих малюнках» запроваджує Embassy of Ukraine in Sweden і запрошує учнів суботніх/недільних шкіл, що функціонують при громадських організаціях закордонних українців, а учнів українських класів загальноосвітніх закладів держави перебування, які проживають за межами України узяти участь у конкурсі.

 «Метою проєкту є популяризація творчої спадщини Т.Шевченка, виховання у молоді почуття  національної гідності, збереження культурної та літературної спадщини України, висвітлення дитячих уявлень про творчість видатного українського діяча Тараса Шевченка. Учасникам надається можливість реалізувати власні творчі здібності і таланти, проілюструвавши улюблені твори Кобзаря, відобразити події з його життя, його мрії про майбутнє, а також сучасну Україну. Вітається також нешаблонність інтерпретації та оригінальність авторської візії творчості Тараса Шевченка. Малюнки подаються у довільній графічній/живописній формі, виконані олівцями, фарбами, крейдою, фломастером тощо», повідомляє Посольство України у Швеції на своїй Фейсбук-сторінці.

Організатор конкурсту просит подавати художні роботи подаються до 6 березня на аркуші паперу формату А4 (21 на 29 см), без рамки, цифрова версія фотографії малюнку (JPG) або скан-копія малюнка (вимога до скан-копії – розмір А4, 300 dpi, кольорова).

Надсилати малюнки можна на Фейсбук-сторінку Посольства, або за контактами на сайті Посольства.

Дитячі малюнки, присвячені творчості Тараса Шевченка пропонується розмістити на facebook-сторінці Посольства України у Королівстві Швеція. Малюнки також будуть розміщені на стенді у Посольстві України.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів