Новини
Україна
Здоров'я
Україна-суспільство

Понад 500 закладів в Україні порушили локдаун

18.01.2021 Надiя Проценко 0

Через виявлені порушення умов жорсткого карантину, що наразі діє в Україні, правоохоронці закрили понад півтисячі розважальних закладів і ресторанів, а також більше 60 ТРЦ та 40 клубів.

фото - freepik.com

Такі дані були озвучені 18 січня на традиційній селекторній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 на чолі з президентом України Володимиром Зеленським.

У свою чергу прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні діє один з найнижчих показників жорсткості карантинних обмежень серед європейських країн.

«Ми порівняли 18 європейських країн за індексом жорсткості, який враховує низку показників. Для прикладу, в Італії цей індекс становить 87,9, у Німеччині – 85,1, у Греції – 84, в Австрії – 78, у Польщі – 71. Україна серед 18 країн посідає 16-те місце й має індекс жорсткості 61,5. Тобто в нас один з найнижчих показників жорсткості карантинних обмежень», – сказав Денис Шмигаль, повідомляє Офіс президента. 

Нагадаємо, в Україні з 8 по 24 січня включно діє локдаун. Після локдауну Україна повернеться до адаптивного карантину.

Раніше «Погляд» також писав, що більше півтори тисячі закладів порушили локдаун за 3 дні.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.