#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
Земля
Повітря
Світ-суспільство

Пом'якшення наслідків зміни клімату обійдеться Землі в 100 млрд доларів на рік, – ООН

14.09.2019 Бобрик Юлія 0

Вчені наполягають, що у людства в запасі не більше 11 років, щоб уникнути необоротних наслідків зміни клімату.

Фото ООН/М.Гартен

Глава ООН закликав все міжнародне співтовариство докласти зусиль для виконання Паризької угоди по клімату і не допустити підвищення глобальної температури більше, ніж на 1,5 градуса за Цельсієм.

«Нам необхідно добитися виділення ста мільярдів доларів щорічно – як з державних, так і з приватних джерел – на заходи з адаптації та пом'якшення наслідків зміни клімату», – заявив Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш під час візиту на Багами, куди він приїхав, щоб висловити свою солідарність з народом і урядом цієї країни, яка постраждала від руйнівного урагану «Доріан».

Глава ООН підкреслив, що зміна клімату призводить до почастішання ураганів та інших погодних катаклізмів, і ситуація буде тільки погіршуватися, якщо не вжити термінових заходів. В першу чергу, за словами Генсека, наслідки зміни клімату позначаються на країнах з найнижчим обсягом викидів парникових газів, і Багами – приклад цієї несправедливості.