Новини
Новини Київської області
Новини світу

Польські журналісти розповіли про секретну місію саперів на Київщині

Протягом п’яти місяців майже сто польських поліцейських брали участь у розмінуванні пристоличного регіону.

Польські журналісти розповіли про секретну місію саперів на Київщині - зображення
Фото: Wirtualna Polska

Упродовж п’яти місяців поспіль 98 польських поліцейських брали участь у надсекретній місії в Україні, займаючись розмінуванням територій. Про це повідомило видання Wirtualna Polska.

Поліцейська оперативна група, що об’єднує спеціальні контртерористичні підрозділи Європейського Союзу, мала працювати в пристолиному регіоні три місяці. Проте згодом місію було продовжено ще на два місяці.

Відомо, що піротехніки, зокрема, займалися розчищення території одного з аеропортів під Києвом, очистили дороги і поля від протитанкових і протипіхотних мін, деокуповані території Київської області та райони річки Дніпро. А за весь час роботи загалом прибрали 2 тис. небезпечних предметів.

Про секретну місію польської поліції в Україні повідомили після того як всі сапери перетнули кордон і вже перебували у безпеці на території своєї країни.

Нагадаємо, на Київщині вже знищено майже майже 75 тис. вибухонебезпечних предметів. Всього з початку робіт фахівці очистили 21660,63 га території, з них 5057,58 га – с/г угідь, 61,29 га – акваторії водних об’єктів. Також піротехніки перевірили 2129 домогосподарств, 284 об’єкти, 1898,93 км автомобільних доріг, 1393,31 км ліній електропередач, 11,443 км газопроводу.

Варто зазначити, що на сьогодні 11,4 тис. га в Бучанському, Вишгородському та Броварському районах потребують обстеження та розмінування.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.