#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Київщина
Здоров'я

Половина жителів Київщини повністю вакциновані проти COVID-19

17.11.2021 0 Бобрик1 Юлія1 0

Натомість 72% дорослого населення столичного регіону вже отримали по одній дозі вакцини від коронавірусу.

pixabay.com

Про це повідомили в КОДА.

У Київській області повний курс вакцинації пройшли 51,3% жителів. При цьому по одній дозі вакцини від коронавірусу отримали 736 958 осіб, що складає 72% цільової групи дорослого населення столичного регіону.

Нагадаємо, станом на 17 листопада в Київській області зафіксували 1069 нових випадків. Варто зазначити, що серед госпіталізованих з COVID-19 пацієнтів – 87% потребують кисню.

Також повідомляється, що в області тривають рейди на дотримання вимог «червоної» зони. Сьогодні ж стало відомо, що на Київщині дозволяється користуватись автобусами, маршрутками та електричками навіть якщо ти не встиг пройти повний курс вакцинації, тобто якщо зробив лише одне щеплення.

Як повідомляв «Погляд», з 13 листопада на Київщині в громадський транспорт почали пускати лише вакцинованих або з тестом.

Нагадіємо, Київська область потрапила у «червону зону» наприкінці жовтня.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.