Новини
Новини Київської області
Вишгород
Кримінальні новини

Поліція зловила церковного злодія


Церква святого рівноапостольного князя Володимира у Вишгороді


У Вишгороді крадій посягнув на срібні прикраси з ікон та кошти зі скриньок для пожертви

Безпрецедентний випадок злодійства стався у Вишгороді напередодні Великодня. Напередодні Великодня з церкви святого рівноапостольного князя Володимира у Вишгороді було вкрадено срібні прикраси з ікон та кошти зі скриньок для пожертви.

Поліція оперативно  спіймала злодюгу, чим заслужила вдячність прихожан і громадських активістів, серед яких – немало тих, хто захищав Україну на Сході.

«Дякуємо поліції Вишгородщини, а також Главку Київської області – Павлу Панфьорову, Дмитру Ценову, за оперативну затримку крадія. О. Богдан Николин, настоятель церкви – людина, яка допомагала і допомагає нам Захисникам України, як на фронті (постійна волонтерська допомога), так і в повсякденному житті (духовне спілкування, для тих хто пройшов пекло війни - надважливо). І у нашого духовного наставника, який роками будує і підіймає авторитет Церкви, нашої Помісної Церкви, трапилось ця надзвичайна ситуація. Впевнений, що все вкрадене повернеться, а покарання - в реальному тюремному строку, буде дієвим прикладом для тих хто захоче перетнути межу, не тільки Закону а й людяності! Буде йому кара як від Бога, так і від людей - нехай дякує поліції, за те що раніше нас зловили», йдеться у пості активістів на Фейсбук-сторінці.