Поліція спіймала нетверезого депутата Обухівської райради за кермом
3 грудня в Обухові група реагування патрульної поліції зупинила водія за створення аварійної ситуації на перехресті вулиць Київська та Каштанова.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79936344_2640334402688382_3921638194486968320_n.jpg)
Як виявилося, за кермом легковика перебував депутат районної ради. З його авто був відчутний запах алкоголю, тому правоохоронці запропонували пройти тест на алкогольне сп’яніння при свідках. Однак, чоловік відмовився.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/DSC_0074-780x405.jpg)
Поліцейські склали адміністративний протокол згідно п.п. ПДР 2.5 за ч.1 ст.130 (Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного чи іншого сп'яніння) КУпАП. Санкція статті передбачає стягнення штрафу у розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.
Правоохоронці області щодня фіксують аналогічні порушення законодавства. Загалом з початку грудня виявили 27 нетверезих водіїв.