#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Вишгород
Розшук

Поліцейські Вишгородщини розшукали чотирьох юних втікачів

01.10.2020 1 Косянчук Інна 0

Після конфлікту з батьками підлітки «пересиджували ситуацію» у приятелів.

Фото Вишгородського відділу поліції

Правоохоронцям Вишгородщини останнім часом доводиться розшукувати неповнолітніх, які з різних причин тікають з дому. Зокрема, за останні п’ять днів поліцейські повернули у родини чотирьох юних втікачів.   

Один з таких випадків стався у селищі Димер. Мати 14-річної дівчини звернулась до поліції й розповіла, що її донька разом з однокласницею після школи не повернулися додому.

«На пошуки зниклих дівчат негайно був залучений особовий склад Вишгородського відділу поліції. Правоохоронці перевірили можливі місця перебування зниклих. Як виявилось, дівчата після конфлікту з батьками не хотіли повертатися додому і перебували у своїх товаришів в селищі Димер», - повідомив Вишгородський відділ поліції.

Окрім того, правоохоронцям довелось  розшукувати ще двох підлітків – із сіл  Лебедівки та Катюжанки, які також втекли з дому.

На щастя, нічого страшного не сталося. Але з іншого боку – скільки хвилювання принесли рідним дії юних втікачів!

Тож правоохоронці просять батьків ретельніше контролювати місцезнаходження дітей, знати їхнє коло спілкування у школі, на вулиці та в соціальних мережах.

«Якщо ваша дитина вчасно не з’явилася вдома та не виходить на зв’язок, негайно звертайтеся до поліції», - закликають правоохоронці.

Як повідомляв «Погляд», на Васильківщині розшукали зниклого чоловіка.