Полісмен з Київщини - чемпіон світу з пауерліфтингу
Представник Київщини, Руслан Слюсаренко поліцейський полку «Миротворець» виборов першість на відкритому чемпіонаті світу з пауерліфтингу GPC World Cup 2019, який днями відбувся в Одесі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/WhatsApp-Image-2019-12-09-at-16.53.53.jpeg)
Наш спортсмен посів 1 місце у ваговій категорії – 90, з результатом – 680 кг. За результатами змагань – здобув абсолютну першість серед всіх учасників.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/WhatsApp-Image-2019-12-09-at-16.53.52.jpeg)
Разом з тим, правоохоронець Київщини отримав звання Майстра спорту міжнародного класу з пауерліфтингу.
"Пишаємося черговим значним спортивним досягненням наших співробітників! Щиро вітаємо Руслана із перемогою та бажаємо подальших блискучих успіхів!", - йдеться на сайті поліції Київщини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/WhatsApp-Image-2019-12-09-at-16.53.54.jpeg)