Поетесу з Бучі, яку забрала важка хвороба, просять нагородити посмертно
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1584965862451.jpg)
Нещодавно ми писали про те, що від важкої хвороби 12 березня вночі в інші світи пішла юна поетеса з міста Буча на Київщині Інелла Огнєва.
Поціновувачі її таланту написали петицію до Президента України з проханням посмертно присвоїти їй державну нагороду, а також включити до шкільної програми з української літератури твори поетеси. Проголосувати за петицію можна ТУТ.
Коротка біографія поетеси. Інелла Огнєва народилася 29 жовтня 1999 року в місті Буча Київської області. Закінчила Бучанську загальноосвітню школу № 1. Навчалася в Українському гуманітарному інституті на кафедрі журналістики. Писати вірші почала з шести років. Окрім написання віршів, писала прозу. Встигла випустити три збірки віршів «Сторінками моєї душі» (2018), «Ласощі для серця» (2018), «Швидка поетична допомога» (2019).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/20200323_145831.jpg)