Спорт
Білоцерківський район

Плавець з Білої Церкви виборов бронзу на змаганнях у США

16-17 лютого в США, Штат Юта проходили змагання "Utah High School State Swimming Champ 2024" в яких приймав участь білоцерківець Богдан Олевич.

Плавець з Білої Церкви виборов бронзу на змаганнях у США - зображення
Фото: Павло Данельський

Про це повідомив колишній тренер Богдана, Павло Данельський.

Плавець з Білої Церкви виборов бронзу на змаганнях у США - зображення

Зазначається, що в перший день проходили відбіркові запливи. Богдан плив 100 ярдів батерфляй, 500 ярдів вільний стиль, та дві естафети в складі шкільної команди.

Напередодні змагання Богдан захворів і зайшов в фінали на 7-му та 8-му місці. В фіналі 100 ярдів батерфляй Богдан піднявся На 4-те місце.

У вільному стилі на фініші зміг вирвати 3-тє місце поступившись віце-чемпіону 0,68 секунди. І на остаток естафета 4х50 в/с. Завдяки чудовому старту Богдана 22,17 сек команда фінішувала на 3-му місці.

Плавець з Білої Церкви виборов бронзу на змаганнях у США - зображення
Плавець з Білої Церкви виборов бронзу на змаганнях у США - 1 - зображення

Нещодавно, українська спортсменка, борчиня з Ірпеня Київської області Ірина Коляденко 15 лютого вийшла у фінал Чемпіонату Європи з вільної боротьби.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.