Україна
Автоновини
Київ

Південний міст у Києві закриють для приватного транспорту

Відзавтра пересуватися ним дозволять лише спецтранспорту.

Південний міст у Києві закриють для приватного транспорту - зображення
Фото: КМДА

Із 22 червня рух Південним мостом закриють для приватного транспорту. Про це повідомили в пресслужбі КМДА.

Також зазначається, що рух Південним мостом буде дозволено лише для спецтранспорту екстрених та аварійних служб, громадського транспорту, транзитного вантажного транспорту, а також авто зі спеціальними перепустками.

"Рух приватних автівок обмежується. Місто закликає водіїв із розумінням поставитися до незручностей та планувати маршрути заздалегідь, аби дотримуватися ПДР та комендантської години", –

пресслужба КМДА

Нагадаємо, днями на Київщині відновили рух через ще один міст. Ремонт закінчили ремонт через переправу в селі Глібівка. Також стало відомо, роботи на цій ділянці були на завершальній стадії, рух мостом обіцяли відновити в червні. Протягом місяця на ділянці автодороги Димер-Богдани провели капітальний ремонт автопокриття. До слова, лише днями повідомлялося, що на Київщині вже відновили 22 з 24 зруйнованих окупантами мостів, Також наприкінці травня відновили рух вантажного транспорту через міст поблизу Стоянки. Також нещодавно стало відомо, що на Київщині вже розміновані всі автомагістралі. Крім того повідомлялося, що в Макарові збираються за місяць відновити міст через Здвиж.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.