#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Бориспіль
Події

Після 2 років простою: у Борисполі незабаром відкриють термінал F

21.01.2022
Вже з 27 березня, з початком літнього навігаційного сезону, термінал знову прийматиме літаки та пасажирів.

Після 2 років простою: у Борисполі незабаром відкриють термінал F - зображення

Профільне видання Avianews повідомляє, що для розвантаження терміналу D Міжнародного аеропорту Бориспіль, який наразі є головним, вже 27 березня відновить роботу термінал F, який залишався зачиненим близько 2 років.

Тоді причиною закриття терміналу стала пандемія COVID-19, пасажиропотік значно знизився і летовище просто не могло дозволити собі у таких умовах утримувати термінал.

Однак схоже на те, що цього року ситуація може кардинально змінитися – Бориспіль розраховує у 2022-му обслужити близько 1,3 мільйона пасажирів і за такої умови термінал D просто не зможе прийняти усіх, хто відлітає та прибуває повітряними шляхами.

Тож відкриття терміналу F має розв’язати цю проблему. Саме сюди переведуть обслуговування пасажирів лоукостів та авіакомпанії, які здійснюють перельоти без пересадок.

На сьогодні аеропорт Бориспіль вже проводить перемовини з подібними авіакомпаніями, проте озвучити їх список керівництво летовища поки не готове.

Зазначимо, за минулий рік аеропорт Бориспіль обслужив майже 10 мільйонів пасажирів. Найчастіше українці літали з Борисполя до Туреччини та Єгипту. Загалом обсяги пасажиропотоку в аеропорту за 2021 рік склали 9,4 мільйона пасажирів.

Нагадаємо також, що популярний лоукост Ryanair вже влітку 2022 року планує запустити 13 нових рейсів із 4 аеропортів України. Так, з аеропорту Бориспіль літаки авіакомпанії літатимуть в Брюссель, Корфу та Стокгольм.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.