Пішла по гриби і заблукала: як розшукали зниклу обухівчанку
Пообіді 5 листопада 62-річна жителька Обухова вирушила до лісу по гриби. А коли зрозуміла, що заблукала і самостійно їй не знайти дороги додому, то звернулась за допомогою до правоохоронців.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/Obuhivrozshuk1.jpeg)
Як повідомляє Поліція Київської області, на пошуки відразу підняли особовий склад Обухівського відділу поліції. Зниклу шукали оперативники, наряди реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група та кінологи зі службовими собаками.
Пошуки людини ускладнювала темрява, але правоохоронці не припиняли прочісувати лісовий масив. За 3 години бабусю вдалося знайти живою і неушкодженою. Жінка подякувала всім учасникам пошуків і запевнила, що почувається добре. Бабусю, цілою та неушкодженою, правоохоронці повернули додому до родичів.
Читайте також про те, що на Сумщині знайшли паралізованого грибника.
А днями вишгородські поліцейські розшукали двох заблукалих жінок у лісі.