Новини
Фастів

Піклування про чистий Фастів: фастівчан просять укласти договори на вивезення сміття

24.12.2019 Александр Чернышенко 0

Фастівчани, що мешкають у приватному секторі, на жаль заключати договори на вивезення сміття та оплачувати дані комунальні послуги у більшості випадків не поспішають: кількість укладених договорів по місту – 4290, і це – кожне третє приватне домоволодіння нашого міста. Інші ж фастівчани викидають сміття у недозволених місцях, у них відсутні договори на вивезення твердих побутових відходів.

Про це на апаратній нараді у місті розповів начальник Фастівської ЖЕК Микола Савочка, як повідомили у Фастівській міськраді.

Ситуація у розрізі мікрорайонів міста виглядає таким чином:

Завокзалля – укладено 977 договорів, це становить 43% усіх домоволодінь мікрорайону, Журавлівка – 220 договорів, або 29%, Заріччя – 635 договорів, або 39%, Кадлубиця – 401 договір, або 38%, Казнівка – 970 договорів або 45%, Потіївка – 100 договорів або 39%, Снігурівка – 365 договорів або 34%, Фастів-2 – 241 договір або 26%, Центр – 381 договір або 14%.

Неукладання фастівчанами договорів призводить до перевантаження контейнерних майданчиків багатоповерхівок, а також до створення сміттєзвалищ по місту.

Як бонус за активність та бажання «звільнити» свій мікрорайон від сміття, казнівчани отримуватимуть послугу із вивезення ТПВ протягом 2020 року двічі на місяць.

Незабаром – Новий Рік, а відтак варто б переглянути договори на вивезення твердих побутових відходів. Тому, хто забув  оплатити послуги із вивезення сміття або ще жодного разу не укладав відповідні договори, у фастівській міськраді нагадують: укладення договорів на вивезення твердих побутових відходів – обов’язок кожного домоволодіння!

Зробити це просто: варто завітати до приміщення комунального підприємства «Фастівська ЖЕК» за адресою: вул. Нова, 3, ІІ поверх, технічний відділ.

Документи, які необхідно узяти з собою:

Для НЕ пільговиків: паспорт та ідентифікаційний код, будинкова книга (за можливістю, якщо кількість фактично проживаючих та прописаних мешканців не співпадає).

Для пільговиків: паспорт, ідентифікаційний код, посвідчення пільговика та довідка з персоніфікованого обліку про пільги.

Графік роботи технічного відділу:

ПН, ВТ, СР, ПТ, з 08:00 до 17:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00.

ЧЕТВЕР – вихідний.