Новини
Новини світу
Російсько-Українська війна

Підсумки "Рамштайну": більше ППО, більше танків, більше артилерії та снарядів

Під час другого дня зустрічі продовжать говорити про танки.

Підсумки

Дев'ята зустріч країн-союзників у форматі "Рамштайн" принесла Україні нові сильні рішення щодо захисту нашої держави та зміцнення наших воїнів. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час свого традиційного вечірнього відеозвернення у вівторок, 14 лютого.

За словами Глави держави, постачання озброєння та обороноздатності країни суттєво збільшиться.

"Підтверджено партнерами більше ППО. Підтверджено більше танків. Підтверджено більше артилерії та снарядів. Підтверджено більше навчання наших військових. Як сьогодні звучало, Ukraine must be successful. І тут ми погоджуємось: успіх повинен бути", ‒

президент України Володимир Зеленський

Також Зеленський зауважив, що далеко не все про "Рамштайн" можна повідомляти публічно.

"Значну частину домовленостей і дискусій варто залишити за зачиненими дверима засідання Контактної групи. Але я можу сказати впевнено, що базові тенденції залишаються незмінними. Україна й партнери разом роблять усе, щоб держава-терорист програла", ‒

президент України Володимир Зеленський

На брифінгу за підсумками засідання у форматі "Рамштайн" міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін повідомив, що Італія та Франція спільно заявили, що нададуть Україні систему ППО SAMP/T. Також він підкреслив, що США ніколи не зупиняли Польщу в наданні будь-чого. До слова, в питанні журналістів йшлося про авіацію. Також він підкреслив, що наразі у нього немає оголошень щодо бойових літаків.

Раніше також повідомлялося, що США очікують, що навесні українські військові перейдуть у контрнаступ.

Сьогодні ж, 15 лютого, під час другого дня зустрічі обговорюватимуть питання танків. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков, зазначивши, що графік зустрічі обіцяє бути насиченим.

Підсумки

Нагадаємо, 14 лютого в Брюсселі розпочався дев'ятий "Рамштайн".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.