Новини
Новини світу

У Брюсселі розпочався дев'ятий "Рамштайн"

Участь у зустрічі беруть понад 50 країн і всі вони, як і раніше, рішуче налаштовані підтримувати Україну.

У Брюсселі розпочався дев'ятий

У Брюсселі почалося засідання контактної групи з надання Україні військової допомоги у форматі "Рамштайн". Про це в вівторок, 14 лютого, повідомив міністр оборони України Олексій Резніков, висловивши сподівання щодо продуктивної роботи.

"Почалося засідання Контактної групи з питань оборони у форматі "Рамштайн". Налаштовані на продуктивну роботу.

Деталі – після завершення", –

міністр оборони України Олексій Резніков

Відомо, що напередодні зустрічі Резніков провів двосторонні зустрічі з міністрами оборони США та Нідерландів.

Сьогоднішня зустріч союзників у такому форматі в Брюселі є дев'ятою. На відкритті виступив глава Пентагону Ллойд Остін, що транслювалося в Twitter оборонного відомства США.

У Брюсселі розпочався дев'ятий

"Ця контактна група чітко дала зрозуміти, що ми підтримуватимемо боротьбу України за свободу протягом тривалого часу й допоможемо Україні вистояти і просунутися вперед під час весняного контрнаступу. Діючи згуртовано й негайно, ми знову надамо Україні обіцяну підтримку. Ми передамо потенціал до рук навчених українських сил, щоб вони могли об'єднатися на полі бою. Тепер ми знаємо, як це зробити", –

глава Пентагону Ллойд Остін

Варто зазначити, що цього разу участь у зустрічі беруть понад 50 країн. За словами Остіна, союзники, як і раніше, рішуче налаштовані підтримувати Україну.

Нагадаємо, в січні Україна провела перше засідання фінансового "Рамштайну". Зокрема тоді мова йшла про забезпечення бюджетної підтримки України у 2023 році.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.