Вишгород
Події

Підприємця з Вишгорода підозрюють у привласненні 300 тисяч гривень з бюджету громади

У 2019 році підозрюваний привласнив частину грошей, які виділила Вишгородська райрада на реконструкцію комунальної будівлі.

Підприємця з Вишгорода підозрюють у привласненні 300 тисяч гривень з бюджету громади - зображення
Фото: pixabay

Як повідомила пресслужба Київської обласної прокуратури, у 2019 році між комунальним підприємством Вишгородської районної ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір  на виконання робіт з реконструкції приміщення, що перебуває на балансі комунального підприємства.

Варто зазначити, що загальна вартість ремонтних робіт, відповідно до умов договору, складає майже 7,5 млн гривень.

Водночас як встановили правоохоронці, підозрюваний вніс до фінансових документів завідомо недостовірні відомості щодо обсягів та вартості фактично виконаних ремонтно-будівельних робіт.

На підставі цих документів було перераховано ТОВ бюджетні кошти, однак, згідно з висновками судової будівельно-технічної експертизи, вартість невиконаних робіт на об’єкті становить понад 300 тис. гривень, які підозрюваний привласнив, чим заподіяв матеріальну шкоду територіальній громаді Вишгорода.

Як повідомлялося раніше, посадовці райдержадміністрації у Баришівці, що на Броварщині, віддали приміщення закладу позашкільної освіти під комп'ютерний клуб.

Також нагадаємо, що колишня посадовиця одного з управлінь Святошинської районної державної адміністрації у Києві укладала фіктивні договори на закупівлю соціальних послуг для населення, у тому числі  для людей з інвалідністю. 

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.