Новини
Новини Київської області
Суспільство
Надзвичайні новини
Кримінальні новини
Київщина-суспільство

Підпільні зброярі: на Київщині СБУ накрила нелегальну майстерню, де виготовляли кулемети, гвинтівки, пістолети


На Київщині співробітники СБУ припинили протиправну діяльність організованої групи. Її учасники виготовляли у підпільній майстерні вогнепальну зброю.

Дана операція проводилася спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва.

Оперативниками спецслужби було встановлено, що зловмисники регулярно відвідують у Києві так звані «зльоти колекціонерів».

Вони там купували складові частини зброї часів Другої світової війни. А потім з них збирали бойову вогнепальну зброю, яку реалізовували особам з кримінальним шлейфом.

Сама підпільна майстерня знаходилася у приватному будинку одного із учасників групи на Київщині.

Упродовж поточного року співробітники СБУ задокументували низку фактів незаконного виготовлення, постачання та збуту вогнепальної зброї 2 фігурантами провадження.

У зловмисників за місцями їх проживання вилучено кулемет, пістолет-кулемет, 3 пістолети, 2 гвинтівки, майже 500 набоїв та комплекти деталей для збирання вогнепальної зброї.

Після обшуків обох фігурантів справи затримали за ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Зразки зброї передано на експертизу.

Розпочато кримінальне провадження за ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України. Слідство продовжується.

Джерело: прес-центр СБ України