Новини
Кримінальні новини

Петропавлівська Борщагівка: у місцевий бюджет повернули 35 млн гривень


Києво-Святошинською місцевою прокуратурою Київської області здійснено вступ у цивільну справу за позовом Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району до фізичної особи про стягнення коштів за договором пайової участі.

Встановлено, що в порушення вимог містобудівного та бюджетного законодавства замовником будівництва згідно умов договору не сплачено кошти пайової участі в сумі понад 35 млн грн. У такий спосіб, порушення законодавства зумовили ненадходження до місцевого бюджету коштів та заподіяння матеріальної шкоди (збитків) бюджету Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради.

З метою захисту інтересів держави, прокуратурою здійснено вступ у зазначену цивільну справу та зазначено, що позивачем - Петропавлівсько-Борщагівською сільською радою.

За принципової позиції Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області 31.10.2019 Києво-Святошинський районний суд Київської області задовольнив позовні вимоги Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області та стягнув з фізичної особи 35 365 782,25 грн. (з урахуванням індексу інфляції , 3 % річних, штрафних санкцій) коштів на розвиток інженерно транспортної та соціальної інфраструктури села Петропавлівська-Борщагівка.