#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Здоров'я

Переяславська станція ЕМД отримала три нові санітарні автомобілі

12.01.2021 Оксана Кириленко 0

Загалом шість станцій ЕМД отримали новенькі карети медичної допомоги.

Фото: Переяслав Сіті

Серед них є і Переяслав-Хмельницька станція ЕМД. Її медичні бригади обслуговують не тільки жителів Переяславщини, а й Згурівки, Яготина, Баришівки, п'яти сіл Бориспільського та шести Броварського районів (це території до укрупнення районів). Загалом близько 170 тисяч населення. Для цього працюють підстанція в Березані та пункти базування в Баришівці, Яготині, Згурівці, Студениках і Перемозі.

Про це повідомили у КОДА.

Начальник Переяслав-Хмельницької станції ЕМД Мирослав Демків у коментарі Переяслав Сіті розповів, що коли в 2017 році формувалася структура екстреної медичної допомоги, Переяславська станція отримала один автомобіль вищого класу С, що був устаткований апаратом ШВЛ. Він зараз базується в Переяславі і виїжджає на виклики нарівні з іншими бригадами. Ще один автомобіль у пункті базування в Баришівці також додатково обладнаний переносним апаратом ШВЛ.

Автомобіль екстреної допомоги класу С є на станції в Переяславі
Фото: Переяслав Сіті

Мирослав Михайлович відмітив, що служба потребує не тільки технічного оновлення, якісних доріг, а й організаційного поліпшення. Зокрема, досі не у всіх селах є таблички з назвами вулиць та нумерацією будинків.

На даний час Переяславська станція ЕМД має три автомобілі марки «Пежо» та одну ГАЗель, які виїжджали на лінію з Переяслава. У резерві ще мають два санітарні УАЗи. Вже оновлений автопарк служби частково передислокували.

Нові «Сітроени» поїхали на підстанції в Березань та в Яготин, один залишився в Переяславі. Звідси ж машину передадуть на Студениківський пункт. Він останнім часом тимчасово не функціонував: потребує ремонту санітарний автомобіль, тож і бригаду звідти на лінію не випускали.

«Погляд» пиcав, що Обласний центр екстреної медичної допомоги отримав 20 нових автомобілів.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що Україна безкоштовно тестуватиме усіх, хто повертатиметься з окупованих територій.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.