Перемоги фастівчанок: фастівські діти перемогли на міжнародному конкурсі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/Divchata-peremozhtsi1.jpg)
15 грудня у Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчої молоді "Соняшник", на якому відзначились відразу кілька фастівчанок.
Про це повідомили у Фастівській дитячій музичній школі.
У номінації "естрадний вокал" учениці викладача Дмитра Гречіна отримали аж три дипломи: Анастасія Дубчак - Гран-прі, Олександра Гречіна - 1 місце, Поліна Шилова - 2 місце.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/Gran-pri.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1-mistse.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/2-mistse.jpg)
Варто зазначити, що Олександра та Поліна також відвідують Фастівський центр позашкільної роботи, де займаються у ансамблі та часто виступають з концертами перед мешканцями міста.
Вітаємо талановитих фастівських дівчаток та їх викладача з переможними виступами та бажаємо їм нових перемог!