#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Переговори Україна-рф

Переговори України та росії завершились. Україна запропонувала нову систему гарантій безпеки (ВІДЕО)

29.03.2022
Переговори України та Росії у Стамбулі завершились. Учасники української делегації Давид Арахамія та Михайло Подоляк підсумували результати переговорів. По-перше, вони висловлюють подяку Туреччині за гарантії безпеки для України.

Переговори України та Росії у Стамбулі завершились. Учасники української делегації Давид Арахамія та Михайло Подоляк підсумували результати переговорів.

По-перше, вони висловлюють подяку Туреччині за гарантії безпеки для України.

По-друге, учасники української делегації запропонували нову систему гарантій безпеки для України.

Це новий міжнародний договір, який ратифікують. Йдеться про те, що Україна хоче отримати такі гарантії безпеки від країн-підписантів, які будуть жорсткішими, ніж 5 стаття НАТО.

Якщо Україна буде об'єктом агресії, то в праві впродовж трьох днів вимагати консультацій.

Проте, якщо вони ні до чого не призведуть, країни-гаранти мають надати Україні військову допомогу збройними силами, озброєнням, закритим небом – усім тим, що зараз так необхідне.

Також зазначається, що є неврегульовані питання з ОРДЛО, Кримом та Севастополем, тому міжнародні гарантії безпеки тимчасово не будуть працювати на цій території.

Крім того, у договорі йдеться про те, що всі країни-гаранти мають допомагати Україні вступити якнайшвидше до Європейського Союзу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.