#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Культура
Київщина-суспільство
Київ

Пам’ять жертв Бабиного Яру вшановуватимуть закладанням каменів спотикань

06.10.2020 0 Кочкина Марина 0

«Один камінь, одне життя – 80 каменів спотикання для Києва» - таку назву має новий проєкт зі вшанування пам'яті до 80-ї річниці трагедії Бабиного Яру.

Український центр вивчення історії Голокосту запрошує київських вчителів та школярів, заклади неформальної освіти, громадські організації, що працюють з підлітками, освітні центри до участі в проекті зі вшанування пам'яті до 80-ї річниці трагедії Бабиного Яру «Один камінь, одне життя – 80 каменів спотикання для Києва».

Джерело: mkisrael.co.il

Учасники проєкту матимуть змогу вшанувати пам'ять однієї або кількох осіб, чия загибель або ж порятунок пов'язані з Бабиним Яром у Києві. У період з жовтня 2020 року до лютого 2021 року за освітньої та наукової підтримки Українського центру вивчення історії Голокосту учасники зможуть дослідити життєпис цієї особи або осіб, скласти детальну біографію та вшанувати пам'ять, встановивши на їхню честь Камінь спотикання.

Для участі у проєкті необхідно заповнити форму. Кінцева дата реєстрації: 1 листопада.

Раніше «Погляд» повідомляв, що у столиці відбудеться Марш Пам’яті з нагоди роковин Бабиного Яру.