Новини
Новини Київської області
Кримінальні новини

Осіб, які «мінували» ТРЦ «Магелан» у Києві 14 разів, затримали


Групу столичних псевдомінувальників, які впродовж 3-х місяців цього року за обіцяну грошову винагороду здійснювали численні неправдиві повідомлення про мінування торговельно-розважального закладу «Магелан» у Києві, викрили і затримали правоохоронці. Одному із молодиків судом обрано запобіжний захід – тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 2 млн гривень, троє інших під домашнім арештом.

Осіб, які «мінували» ТРЦ «Магелан» у Києві 14 разів, затримали

«Мінувальники» діяли за попередньою змовою, здійснюючи неправдиві повідомлення про мінування ТРЦ упродовж трьох місяців 2019 року.

Для кожного анонімного дзвінка зловмисники використовували новий мобільний телефон та разову сім-картку, яких позбувалися одразу після дзвінка. Усього таких повідомлень було здійснено щонайменше 14. Однак, за результатами оглядів зазначеного закладу, вибухових пристроїв чи вибухонебезпечних речовин виявлено не було.

Затриманим оголошено підозру за ч. 2 ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, вчинене повторно) КК України. Слідство встановлює можливих замовників та інших учасників злочину.

Джерело: прокуратура міста Києва