Оновленого "Петрика П’яточкина" відібрано для показу на найбільший анімаційний форум Європи Cartoon Movie
Повнометражний анімаційний фільм "23 образи Петрика П’яточкина" (міжнародна назва - Trouble Nubble Gum) відібраний у найбільший анімаційний пітчинг-форум Європи Cartoon Movie, який відбудеться у місті Бордо (Франція) з 3 по 5 березня 2020 року.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/1559832816_1556_87474cca9e8e058f44.jpg)
"Петрик П’яточкин" став єдиним українським мультфільмом, який зміг подолати високу конкуренцію і був відібраний для участі в пітчингу, повідомляє Держкіно у Facebook.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Screenshot_2.png)
Анімаційний фільм створюється за сценарієм Наталії Гузеєвої ("Капітошка", "Як Петрик П'яточкін слоників рахував") за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України. Прем'єра запланована на 2021 рік.