Обухівський ансамбль танцю «Фаворит» переміг на Всеукраїнському хореографічному фестивалі імені Павла Вірського
23-24 листопада у Василькові та місті Барашівка відбувся 1 Обласний тур найпрестижнішого в Україні хореографічного конкурсу, який проходить раз на три роки - Всеукраїнський фестиваль - конкурс народної хореографії імені Павла Вірського.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/77240214_807486089706484_3380620040591114240_n.jpg)
В цьому конкурсі взяли участь понад 40 кращих колективів з різних куточків Київщини. На розсуд журі було представлено понад 100 танців. Вихованці "Фавориту" отримали 2 перших місця за танці " Подільські викрутаси" та "Караденіз" в номінації " Аматорські колективи до 16 років".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76756999_807486389706454_6393568117317959680_n.jpg)
Відтепер обухівський ансамбль танцю "Фаворит" у червні наступного року представлятиме Київську область у 2 турі - Регіонального етапу Всеукраїнського фестивалю - конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського. Там його вихованці змагатимуться з найсильнішими колективами з кожної області за право бути найкращими в Україні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/77354811_2414745245443095_7320973645264715776_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/77407999_807486203039806_2511532145525129216_n.jpg)
"Вітаємо колектив зі знаковою перемогою! Це надихає та рухає нас всіх тільки вперед до нових вершин!!!
Дякуємо всім батькам, рідним та нашим шанувальникам за велику віру у нашу творчість та відчутну підтримку кожного дня!!! Висловлюємо вдячність Обухівській міській адміністрації за наданий транспорт для поїздки на конкурс! ", - поділився враженнями на своїй сторінці у Фейсбуці керівник зразкового дитячого ансамблю танцю "Фаворит" - Юрій Стрембіцький.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/78289661_2414745215443098_7554304727236739072_n.jpg)