#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Обухів
Земля

Обухівщина: у Козині майже 1 га земель привласнено незаконно

08.02.2021 1 Кочкина Марина 0

На підставі рішень виконкому Козинської селищної ради ряду громадян передано у приватну власність земельні ділянки для будівництва за рахунок земель водного фонду, зокрема прибережної захисної смуги річки Дніпро в межах Козинської селищної ради.

фото з відкритих джерел

Київська обласна прокуратура пред’явила позов до господарського суду Київської області про повернення на користь держави земельних ділянок водного фонду площею майже 1 га загальною вартістю 32 млн. грн.

На даний час, вказані земельні ділянки перебувають у власності  товариства. Вимогами Земельного та Водного кодексів України забороняється передача  земель водного фонду із державної власності у приватну, а також для будівництва в межах прибережних захисних смуг.

Раніше «Погляд» повідомляв, що у державну власність повернули понад 21 га лісу Обухівщини.

Також читайте, що державі з приватної власності повернули 2 га лісу на території Обухівщини.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.