#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Обухів
Кримінальні новини
Вода
Київщина-суспільство

Обухівщина: на річці Козинка незаконно проводили днопоглиблювальні роботи

09.10.2020 0 Кочкина Марина 0

Рибпатрульні Київщини під час первірки водойм зафіксували факт днопоглиблювальних робіт на землях водного фонду Обухівського району.

скрін з відео

Як інформує Управління Держрибагентства у Києві та Київській області, 7 жовтня оперативна група Київського рибоохоронного патруля в черговий раз виїхала на річку Козинка, що в cмт Козин Обухівського району. При огляді місця було зафіксовано екскаватор, що здійснював днопоглиблювальні роботи на землях водного фонду, незважаючи на те, що у підприємства відсутнє погодження з Держрибагентством та інша дозвільна документація для проведення даних робіт.

https://www.facebook.com/FishPatrolKyiv/videos/786868472162286

Тож рибпатрульні повторно викликали працівників Обухівського відділу поліції ГУНП для проведення слідчо-оперативних дій. Відеодокази та фотофіксація факту порушення будуть долучені до матеріалів справи кримінального провадження.

Довідково:

Відповідно до п. 5 постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 року № 557 «Про затвердження Порядку видачі дозволів на проведення робіт на землях водного фонду», суб'єкт господарювання має узгодити питання видачі дозволу з державними органами рибного господарства.

Згідно з ст. 9 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» суб’єкт господарювання надає на розгляд та погодження до Державного агентства рибного господарства України Робочий проєкт, який регламентує проведення певних видів робіт на землях водного фонду.

Раніше «Погляд» повідомляв про те, як знищують річку Ірпінь.

Читайте також про те, як ірпінські чиновники перед виборами перейнялись станом річки.