Обухів: у масштабну ДТП потрапило 3 автівки
27 листопада близько 23 години в Обухові по вулиці Київській, неподалік спорткомлексу імені Володимира Мельника, сталася аварія за участю двох легковиків і одного мікроавтобусу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/photo_2020-11-27_23-44-07-2.jpg)
Про ДТП повідомили обухівчани у телеграм-каналі «Безпечне місто Обухів». Учасниками аварії стали легковики Peugeot і Toyota, а також мікроавтобус Renault.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/photo_2020-11-27_23-44-05-2.jpg)
Як повідомив один з очевидців події, дорога на даній ділянці була досить слизька. Наразі інформація про стан водіїв поки відсутня. Відео події одразу після зіткнення розмістив Владислав Дужий.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/photo_2020-11-27_23-44-07.jpg)
Внаслідок ДТП, рух по вулиці Київській було перекрито в обідві сторони. На місці події працюють правоохоронці.
Раніше «Погляд» повідомляв про те, як у Гостомелі швидка допомога врізалась в авто.
Читайте також, як на Броварщині сталася смертельна ДТП.