Новини
Новини дня

Новини дня від 20.05.2019


Новини дня від 20.05.2019 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтеся:

Володимир зеленський - шостий президент України
Володимир Зеленський офіційно став Президентом України. Сьогодні, 20 травня, у Києві пройшла церемонія інавгурації. Новообраний президент склав присягу українському народові в ході урочистого засідання парламенту. Під час промови Володимир Зеленський зробив перші заяви та звернувся до Народних депутатів України, оголосивши про розпуск Верховної Ради.

Уроки лідерства від американця
Не бути занадто серйозним - таким секретом лідерства поділився із бучанськими студентами американський бізнесмен та коуч. Засновник американської компанії «Global Leadership» Джессі Джеймс виступив із лекцією на базі Національної скаутської організації “Пласт”. Слухали його представники учнівського самоврядування, молодіжної ради, студенти Українського гуманітарного інституту та наша журналістка Марія Марчук.

Презентація роману "Клавка"
Українська письменниця Марина Гримич презентувала новий роман “Клавка”. У творі йдеться про життя письменників Києва та Ірпеня 40-х років 20 століття. В канву роману покладено реальні історичні події. Авторка працювала з архівними документами, спогадами людей, які жили в ті часи. Пані Гримич презентувала книжку в Центральній ірпінській бібліотеці. Адже вона виросла в письменницькій сім’ї, і в ірпінському Будинку творчості письменників провела значну частину дитячих років.

Чемпіонат світу з мотокросу
Зірки мотоспорту вражали людей швидкістю. У Бучі відбувся Чемпіонат світу з мотокросу. У ньому взяли участь спортсмени на мотоциклах з колясками та квадроциклах із 30 країн світу. Змагання пройшли на мототрасі спортивно-технічного клубу “Сона”. Побувала на спортивному святі і наші журналісти.

Перший в Україні футбольний турнір для малюків
В Ірпені на території заміського клубу “Гранд Адмірал” відбувся перший в Україні футбольний турнір для дітей віком від 3 до 6 років. 24 малюка змагалися у володінні м’ячем на полі. Психологи порадили організаторам провести змагання у формі гри. Тож дітей розділили на дві команди, а тренери наділи піратські капелюхи, щоб зменшити спортивну напругу. В кінці всі учасники отримали медалі за участь.
На сьогодні це вся інформація. Ми побачимось завтра. На все добре.