Новорічні заходи на Подолі порадують і киян і столичних гостей
На Подолі зимові свята зустрічатимуть у етнічному українському стилі із резиденцією Святого Миколая, ходою звіздарів і масовою колядою.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/9736.jpg)
У День Святого Миколая, 19 грудня, на Контрактовій площі засвітять святкову ялинку, прикрашену за мотивами опішнянського гончарного мистецтва. Саме у цьому винятковому етнічному стилі Полтавського краю на Подолі оформлять зимове містечко. До 20 січня тут зустрічатимуть відвідувачів народними гуляннями і сучасними розвагами.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/735514.jpg)
У програмі святкування – хода звіздарів 7 січня, виконання масової коляди, встановлення різдвяного Дідуха та народні гуляння, щедрування в переддень Святого Василя, виступ фольклорних колективів.
Діти зможуть розважитись на атракціонах, покататись на гірках і завітати до резиденції Святого Миколая, поспілкуватись із ним особисто і, звісно, отримати подарунок. Для прихильників активного відпочинку під відкритим небом працюватиме стріт-арт ковзанка, де всіх, хто ще не освоїв ковзани, навчатимуть інструктори.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/kontraktovaya-0583.jpg)
На пішохідній частині вулиці Петра Сагайдачного, презентують світлові інсталяції, а також арт-об’єкти в опішнянському стилі у вигляді горщиків, глечиків, дзбанків, куманців і барильців. Кожну фотозону прикрасять різнокольоровими гірляндами. А ще заплановані виступи відомих зірок, конкурси, DJ батл і хіт-парад українських радіостанцій.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/image_originals-1.jpg)