Новини
Вишгород
Чорнобиль
Надзвичайні новини

Новітні «сталкери» у зоні відчуження


Співробітники Вишгородського районного управління поліції під час спільного з працівниками Державної прикордонної служби патрулювання зони ЧАЕС виявили дві групи туристів-нелегалів.

Загалом днями правоохоронці Київської області  виявили  п’ятьох екстремальних «екскурсантів» у Чорнобильській зоні. Вочевидь, молодь «тягне» до об’єкта з обмеженим доступом. Адже порушниками виявились молоді люди -   віком від 22 до 35 років. Це були житлі столиці а один з Конотопа Сумської області.

Відділ комунікації поліції Київської області повідомив, що двоє порушників пройшли на заборонену територію минаючи контрольно-пропускні пункти – біля селища Поліське. А ще  троє - поблизу об’єкта «Чорнобиль 2».

«Відносно порушників поліцейські склали протоколи за ст. 46-1 (Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.  Адміністративні матеріали направлені до суду для прийняття рішення», зауважують поліцейські.

Це не перший у березні випадок, коли «сталкери» пробрались на заборонену територію повз КПП Нещодавно У зоні ЧАЕС виявили туристів-екстремалів – це були жителі Чернівців та Чернігівщини.

Також «Погляд» повідомляв, що ЧАЕС оголосила конкурс з пошуку світлин про катастрофу.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.