#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Політика

"Нові обличчя" привласнили ініціативи Страховського після його виходу з партії

13.07.2020 ІА Погляд

Депутат Ірпінської міської ради Андрій Страховський заявив, що частина задекларованих в передвиборчих матеріалах партії "Нові обличчя" ініціатив належать не партії, а йому, а деякі з них профінансовані його особистим коштом.

Таке повідомлення депутат розмістив на офіційній facebook-сторінці , прикріпивши фото "Звіту про роботу партії "Нові обличчя" на окрузі №5 в Ірпені", який поширюється містом в якості роздаткових матеріалів. Зазначимо, що саме на цьому окрузі переміг на виборах Страховський, і ним опікувався 5 років: сприяв ремонту дворів, оновленню дитячих майданчиків, заміні ліфтів в житлових будинках тощо.

Фото з допису Андрія Страховського

Буклети зі "звітом" містять лише два прізвища: очільника партії, скандального ексмера Ірпеня Володимира Карплюка, та першого заступника міського голови Ірпеня Олександра Маркушина, які у своїх зверненнях помістили здебільшого факт пережитого карантину та боротьби з коронавірусом, а не звіт про роботу за попередні 5 років.

Нагадаємо, Андрій Страховський повідомив про свій вихід з партії "Нові обличчя" 2 липня . Після цього він заявляв про неприпустимі висловлювання на адресу членів його сім'ї, а також про звинувачення в його сторону від піарника "Нових облич" Петра Щербини та навіть назвав його "двієчником в політиці".