#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Суспільство
Україна-суспільство

Нова редакція "Українського правопису" набуває чинності 3 червня

31.05.2019 Марічка Левчук 0

Міністерство освіти і науки України має намір 3 червня оприлюднити остаточний текст нової редакції "Українського правопису" на офіційних сайтах Міносвіти та Національної академії наук.

"3 червня 2019 року фінальний текст нової редакції "Українського правопису" буде оприлюднено на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки та Національної академії наук. З цього моменту рекомендується застосовувати норми та правила нової редакції правопису в усіх сферах суспільного життя, зокрема в офіційно-діловому стилі мовлення", - повідомляє прес-служба Міносвіти.

У міністерстві зазначили, що наразі розробляється план імплементації нової редакції "Українського правопису". Цей документ, зокрема, передбачатиме терміни та етапи впровадження змін в освітній процес, повідомляє прес-служба.

22 травня Кабінет Міністрів України затвердив нову редакцію українського правопису. З метою забезпечення конституційних положень про державний статус української мови та уніфікації вживання орфографічних норм Кабмін також анулював п. 1 своєї постанови від 8 червня 1992 року №309 "Питання українського правопису".