Київщина
Технології

Нова програма на основі ШІ може виконувати обов'язки особистого помічника

11.11.2020 Олена Стець 0

З'явилася програма на основі штучного інтелекту (ШІ), яка зможе взяти на себе частину обов'язків персонального асистента. Вона вміє призначати зустрічі й писати листи природною мовою.

KarenApp - це нова програма на основі ШІ, яка може автоматично призначати зустрічі, відповідати на листи природною мовою, відправляти нагадування і навіть здійснювати регулярні платежі.

Розробники програми наголошують, що вона може не тільки внести зустріч у календар, але і переконатися в тому, що туди запрошені усі співробітники, а також призначити її оффлайн або онлайн. Крім того, KarenApp може розрахувати приблизний час на завдання і вирахувати вартість роботи, за яку планує узятися користувач.

«Це не черговий таск-менеджер, а цілий персональний асистент з бронювання зустрічей і складання розкладу, який працює на основі ШІ. Він може допомогти фрілансерам або цілим компаніям автоматизувати календарі без зайвої суєти, розбирати електронну пошту і виконувати інші рутинні завдання» - зазначається в описі програми.

KarenApp підключається до календаря Google і приступає до роботи, дозволяючи користувачеві природною мовою планувати потрібні завдання і зустрічі. Дослідники відзначають, що з часом програма вивчає стиль мовлення користувача й краще розуміє його потреби.

Читайте також: Вперше протестували вакуумний потяг Virgin Hyperloop: він розвинув швидкість 172 км/год

Програма також може створити окрему сторінку, щоб KarenApp користувалися і потенційні клієнти. Інструмент вивчить фінансові вимоги та зможе забронювати потрібний час для клієнта, назвавши йому приблизну вартість послуги.

Як тільки зустріч призначена, KarenApp автоматично відправить нагадування про зустріч усім учасникам, а також дозволить отримати доступ до інформації про її деталі.