Нова ОТГ може об'єднати села Васильківщини та Києво-Святошинського району
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/516494-0.jpg)
До 10 червня триває прийом пропозицій щодо створення Хотівської об'єднаної територіальної громади.
Повідомлення про початок громадського обговорення оприлюднили у місцевій групі у Facebook.
До нової територіальної громади можуть увійти села Ходосівка, Хотів, Круглик, Лісники, Кременище, а також Рославичі, Іванковичі та Гвоздів Васильківського району.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60060989_995319670819362_1629780187199569920_n.jpg)
Згідно з інформацією оголошення ініціатором Хотівської ОТГ став сільський голова Хотова Микола Безпечний. Свої пропозиції щодо ініціативи жителі населених пунктів зможуть провести з депутатами своїх округів.