Нова домівка: двох врятованих лебедів привезли у Межигірський притулок
![Нова домівка: двох врятованих лебедів привезли у Межигірський притулок Нова домівка: двох врятованих лебедів привезли у Межигірський притулок - зображення](/storage/resized/lg/news/9a52ca3b-aa5b-425a-b9e6-ff16ee277656/lebid.jpg)
Новим домом для птахів став Межигірський притулок для лебедів, інформує Центр порятунку диких тварин.
“Ми дуже тішимось, коли наші підопічні одужують та повертаються у природу. Дякуємо кожному і кожній за підтримку! Ми можемо рятувати диких тварин завдяки вашим донатам та допомозі. Бажаємо птахам гарного життя та якнайшвидшої реабілітації серед сородичів у чудовому місці!” –
йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, в Україні запустили сервіс безкоштовної ветеринарної допомоги. Тепер у будь-який момент отримати відповідь, на питання які турбують щодо здоров'я домашньої тварини.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.