Новини
Новини Київської області
Вишгород
Київ

Незаконна риболовля: 25 порушень за день у Києві і Вишгороді


14 січня Київський рибоохоронний патруль виявив аж 25 порушень у сфері охорони водних біоресурсів на території столиці, на річці Тетерів та в забороненій зоні греблі Київської ГЕС, що у м. Вишгород.

Незаконна риболовля: 25 порушень за день у Києві і Вишгороді

Зокрема, на р. Тетерів, де протягом року взагалі заборонена будь-яка рибогосподарська діяльність, викрито 14 порушників.

На Вишгородщині у забороненій зоні греблі Київської ГЕС виявлено п’ять громадян, які незаконно рибалили, а на Київському водосховищі зафіксовано вилов риби з незареєстрованого човна.

Щодо порушників було оформлено протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства). На одного з користувачів Київського водосховища складено протокол за ст. 188-5 КУпАП за неподання звітності, а також видано припис, обов’язковий до виконання.

Крім того, у місцях збуту було виявлено незаконний продаж 87 кг водних біоресурсів. Так, у магазині «Раки», що у Дарницькому районі столиці, продавали 10 кг раків. У цьому ж районі також викрито реалізацію 40 кг раків та 30 кг риби (короп і карась). У Святошинському районі Києва зафіксовано незаконний продаж ще 7 кг раків.
Будь-які документи щодо законності походження водних біоресурсів (чеки, накладні, товарно-транспортні накладні тощо) продавці не надали. Тому було оформлено протоколи за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП, а незаконний товар вилучено до відповідного рішення суду.

Усіх громадян Київський рибоохоронний патруль закликає дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства, а також повідомляти про порушників Правил рибальства або Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів на «гарячу лінію» за номерами телефону: (068) 642-80-26 або (099) 341-73-18.