#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Ірпінь
Блоги

Неля Лавровська: Громадськість не залучили до підготовки бюджету Ірпеня 2022

22.12.2021
Бюджет на 2021 рік приймали в січні з порушеннями закону й без залучення громади.

Неля Лавровська: Громадськість не залучили до підготовки бюджету Ірпеня 2022 - зображення

Бюджет на 2021 рік приймали в січні ц.р. з порушеннями закону й без залучення громади.

Тоді Михайлина Скорик пояснювала, що то термінове явище, бо вибори були сьогодні вона (секретарка бюджетної комісії !) взагалі мовчить

посеред повного інформаційного вакууму, знов з порушенням закону - проект бюджету і основні цільові програми на наступний рік навіть депутатам надали лише вчора, а громаді - зась.

Проект бюджету мав бути оприлюднений не пізніше 7 грудня, а у жовтні-листопаді мали залучити громадськість до підготовки його проекту, в тому числі для розроблення проектів кошторисів шкіл, садочків, визначення медичних та інших потреб.

Проект бюджету у файлі.

Першоджерело за посиланням.

В тексті блогу представлені, перш за все, думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції Інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії на важливі теми, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо ви маєте бажання написати для нас авторську колонку, напишіть нам.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.