#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Україна-суспільство

Не дамо знищити природно-заповідні зони санаторію "Ластівка"

26.05.2022
Санаторій "Ластівка" має статус природно-заповідної зони. Там ростуть сторічні дерева - дуби, сосни, які роблять повітря цілющим, напуваючи його фітонцидами, і формують особливе екологічне середовище.

А чи знаєте ви, що територія санаторію "Ластівка" має статус природно-заповідної зони? І не лише через те, що там ростуть сторічні дерева - дуби, сосни, які роблять повітря цілющим, напуваючи його фітонцидами, і формують особливе екологічне середовище.

А ще й тому що в ньому ростуть рідкісні рослини, такі як, наприклад, купена, сон-трава, конвалії, суниці.

Там живуть червонокнижні жуки-носороги, жуки-рогачі, їжаки, білки, безліч птахів, в тому числі солов'ї, голуби-вяхірі, дрозди та ін. В 20 км від Києва знаходиться така надзвичайна місціна.

Не дамо знищити природно-заповідні зони санаторію

Нам розповідають про європейське місто ті, хто має свої маєтки в Польщі, Іспанії, Італії, Америці, ті, хто чудово знає, що європейські міста забудовуються зовсім по-іншому, і жодне дерево не дозволяється знищити! Вони чудово знають, що там не будують багатоповерхівки вікно у вікно, що там зовсім інші містобудівні принципи. Там природа вважається найбільшою цінністю!

Не дамо знищити природно-заповідні зони санаторію

То невже ми і зараз не зупинимо її нищення?! Ірпінь після навали орків-забудовників залишився без вільних територій, бо всі комунальні землі були пограбовані та забудовані.

Ірпінь досяг межі кількості населення, і тепер має розвиватися не за кількістю населення, а за якістю життя.

Наразі ще залишилися території кількох таборів та санаторіїв, які потрібно зберегти.

Єднаймося, якщо разом не дамо знищити "Ластівку", зможемо змінити долю міста!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.