#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Україна-суспільство

Навчання для школярів триватиме до кінця травня у дистанційному режимі

22.04.2020 0 Косянчук Інна 0

За словами  в.о. міністра освіти і науки Любомири Мандзій, педагогічні ради шкіл мають самостійно визначити принципи освітнього процесу і дати завершення навчального року.

У цьому навчальному році школярі  до звичного навчання у школах уже не повернуться. До кінця травня вони навчатимуться дистанційно. А навчальний рік не завершиться тільки для учнів 11 класів, які є випускниками і повинні скласти ЗНО. Про це сьогодні, 22 квітня,  поінформувала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій  під час онлайн конференції

 «Навчальний процес для учнів усіх класів, крім 11-го закінчується відповідно до прийнятої структури навчального року, яка ухвалюється педагогічною радою школи. Тому, шановні освітяни, ми працюємо з використанням дистанційних технологій з учнями до закінчення травня», - зазначила Мандзій.

Також, як інформує ресурс Середня освіта, міністр звернула увагу, що за принципом академічної автономії педради шкіл самостійно визначають принципи освітнього процесу і дати завершення навчального року. За словами Мандзій, виходячи з тенденцій, для організації освітнього процесу в школах епідеміологічна ситуація має бути принципово іншою.

«Окрім того, в.о. міністра освіти і науки подякувала учителям і батькам за організацію і включення у процес дистанційного навчання школярів», йдеться у повідомленні.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів