#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Кримінальні новини

Нацгвардієць торгував канабісом

28.12.2019 Оксана Кириленко 0

Військова прокуратура Київського гарнізону Центрального регіону України спільно з ГУ військової контррозвідки Департаменту контррозвідки СБУ та слідчими ТУ ДБР, розташованого у м. Києві, затримала «на гарячому» військовослужбовця Національної гвардії під час збуту канабісу.

Відомо, що 7 грудня 2019 року правоохоронцями було проведено оперативну закупку, у ході якої у солдата було придбано 10 грамів наркотичної речовини за 2 500 гривень. 28 грудня нацгвардієць продав 120 грамів канабісу, за що одержав 26 400 гривень. Після збуту зловмисника було затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі прокурорами та слідчими проводяться обшуки та інші невідкладні слідчі (розшукові) дії. Фігурантові готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. До суду буде подано клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України