Світ-суспільство

НАТО ухвалить нову стратегічну концепцію і підготує широкий пакет допомоги Україні (ВІДЕО)

28.06.2022
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг пообіцяв, що глави держав та урядів країн-членів альянсу на саміті у Мадриді ухвалять новий широкий пакет підтримки для України.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг пообіцяв, що глави держав та урядів країн-членів альянсу на саміті у Мадриді ухвалять новий широкий пакет підтримки для України. Про це він заявив у Мадриді.

За його словами, НАТО погодить широкий пакет підтримки для України, щоб допомогти їй відстояти своє право на самооборону.

Ця допомога дуже важлива, тому що Україна зараз стикається із жорстокістю, якої не бачили у Європі з часів Другої світової війни.

Він зазначив, що Мадридський саміт буде історичним та вирішальним для НАТО, адже буде ухвалена нова Стратегічна концепція Альянсу, яка дістане назву «Мадридської».

Цей документ стане планом дій для НАТО на наступне десятиліття.

Він передбачатиме фундаментальні зміни у політиці стримування та оборони, з більшою кількістю сил високої готовності, більшою передовою присутністю військ та заздалегідь дислокованого військового обладнання на місцях.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.