#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишгород
Пригоди
Кримінальні новини

Наркотики у Вишгородській лісосмузі

21.10.2019 Косянчук Інна 0

Під час патрулювання поліцейські затримали 36-річного киянина з канабісом

Око у правоохоронців зазвичай натреноване. Відразу помічають підозрілих людей. Так сталося й сьогодні, 21 жовтня.

Під час патрулювання поліцейські полку поліції особливого призначення,  проїжджаючи повз стадіон «Енергетик» у Вишгороді, у лісосмузі помітили дивного чоловіка. Він виявився ще й не місцевим. Це виявився 36-річний житель Києва. Під час поверхневого огляду у нього знайшли суху подрібнену речовину рослинного походження зеленого кольору. Навряд чи той чоловік насушив петрушки на зиму, бо та суха трава, як зауважують поліцейські, зовні схожа на на канабіс.

«За цим фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів)», повідомив Вишгородський відділ поліції.

Правоохоронці Вишгородщини просять усіх небайдужих повідомляти про випадки щодо обігу наркотиків на спеціальні месенджери, запроваджені Вишгородським відділом поліції: “Viber”, “WhatsApp”, “Telegram” за мобільним номером 093-118-07-15.