Новини
Культура
Київщина-суспільство
Київ

NAMU присвятив виставку темі тварин в українському живописі


З 19 грудня в Національному художньому музеї України відкрили виставку «Помічник, супутник, друг». Вона демострує розмаїття підходів до зображення тварин в українському мистецтві XIX – початку ХХ століть.

Усі твори експозиції правдиво передають ставлення до тварин у ХІХ – на початку ХХ ст., розкривають тодішній взаємозв’язок між людиною та твариною, повідомляє events.

фото NAMU

Виставковий проект охопив образотворчу й етичну проблематику, завдяки популярним і маловідомим творам з колекції NAMU глядачі зможуть зосередитись на різних аспектах стосунків людини й тварини, та задуматись над тим, як ці стосунки змінилися з плином часу.

фото NAMU

В експозиції представлені роботи Олександра Мурашка, Всеволода Максимовича, Киріака Костанді, Миколи Самокиша, Валер’яна Яблочкіна, Сергія Світославського, Сергія Васильківського та інших художників.

фото NAMU

Виставка триватиме до 28 березня наступного року.

Раніше «Погляд» повідомляв про виставку в «Уваровському домі» Ворзеля, де вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

фото NAMU

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Читайте також про те, що в Києві триває виставка новорічних іграшок ручної роботи.