#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Боярка
Суспільство
Пригоди
Кримінальні новини
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

«Нагріла» бюджет на майже 80 тисяч гривень: у Боярці ремонтували фасад районного центру творчості

27.04.2020 Погляд

Прокуратура оголосила підозру директорці товариства, яке виконувало капремонт фасаду районного центру творчості в Боярці. Їй вдалося «накрутити» майже 80 тис. грн бюджетних коштів.

Києво-Святошинська місцева прокуратура з’ясувала, що в липні 2016 року відділ освіти Києво-Святошинської РДА та товариство уклали договір про капітальний ремонт фасаду районного центру творчості, що в м. Боярка.

Згодом директорка товариства внесла до актів виконаних робіт та довідок про їх вартість неправдиві дані щодо обсягів робіт і будматеріалів.

Але фактично це не було виконано. Внаслідок махінацій місцевий бюджет зазнав збитків на суму майже 80 тис. грн.

Підозрюваній повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів) ККУ.

Продовжується досудове розслідування.

Джерело: пресслужба прокуратури Київської області