Новини
Україна

НАБУ затримало бізнесмена Кауфмана та екснардепа Грановського за корупційні злочини (ВІДЕО)

Їх підозрюють у створенні злочинної організації та підкупі чиновників.

Національне антикорупційне бюро затримали в Одесі бізнесмена Бориса Кауфмана та екснардепа Олександра Грановського за підозрою у створенні злочинної організації та підкупі чиновників. Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Зазначається, що восени 2021 року, після викриття злочинної організації, яка незаконно відчужувала комунальне майно Одеси, на її місті з’явилася нова. Ця ЗО взяла під контроль практично всі питання економічного життя міста, серед яких взаємодія з забудовниками, закупівлі коштом місцевого бюджету, діяльність комунальних підприємств, інші аспекти взаємодії з бізнесом.

Повідомляється, що організатори цієї злочинної організації налагодили процес системного підкупу чиновників та депутатів місцевої ради.

Відповідні докази НАБУ і САП отримали під час розслідування.

Нагадаємо, СБУ повідомила про результати обшуків у Києво-Печерській Лаврі та інших будівлях УПЦ МП. Перед цим же стало відомо, що СБУ проводить обшуки в Києво-Печерській Лаврі. Тоді ж зазначалося, що ці "безпекові заходи" проводилися, зокрема, для недопущення використання Лаври як осередку "русского мира".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.