#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина

Набори LEGO допоможуть у навчанні

20.12.2020 Косянчук Інна 0

МОН планує забезпечити таким ігровим матеріалом всі перші класи українських шкіл.

До перших класів  державних та комунальних шкіл України в листопаді-грудні надійшло ігрових наборів LEGO Six Bricks. Загалом у перших класах тепер – 439 320 наборів. Про це повідомило міністерство освіти і науки України.

«Ігрові набори LEGO Play Box у повному обсязі отримали першокласники Вінницької, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Сумської, Черкаської, Чернігівської, Чернівецької областей. У цих регіонах розповсюджено 20 592 ігрові набори», йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що ще низка шкіл доотримає такі набори у квітні наступного року.

«Наразі до України завезено та розподілено по школах 118 вантажівок з наборами LEGO, а саме 1 366 943 набори Six Bricks та 85 303 набори LEGO Play Box. Цими наборами The LEGO Foundation безкоштовно забезпечує всі перші класи закладів загальної середньої освіти державної та комунальної форм власності протягом 2018-2019, 2019-2020, 2020-2021 навчальних років», повідомляє МОН.

Як повідомляв «Погляд», вишгородські поліцейські роздавали «миколайчиків».

«Погляд» інформував, що вишгородські червонохрестівці збирають музичні диски.

Також ветеранська спільнота та педагоги підготували подарунки для особливих дітей Вишгородщини.

​Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.