#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Яготин
Здоров'я

На Яготинщині ремонт амбулаторії обійшовся у 178 тис грн

31.10.2019 Оксана Кириленко 0

Ремонт Лозовоярівської амбулаторії амбулаторії розпочався у червні 2019 року та тривав 5 місяців, протягом вказаного періоду проведено капітальний ремонт системи опалення, зроблені стеля й підлога, відремонтовано та частково замінено вікна та двері.

Загалом на ремонт амбулаторії  виділено 128 тис. грн. з районного бюджету та 50 тис. грн. виділила Лозовоярівська сільська рада. Підрядною організацією, яка виступила виконавцем робіт, була всім відома будівельна бригада фізичної особи-підприємця Анатолія Довгого, який виконував роботи в Годунівській амбулаторії та ФАПі відділення Черняхівського, де виконав роботи вчасно та якісно.

Очолює амбулаторію О.К.Вітер, який зі слів жителів села показав себе як кваліфікований фахівець, відповідальна та чуйна людина.

Робоче місце лікаря оснащене комп’ютерною технікою та підключене до мережі Інтернет. На сьогодні тут є можливість укладати декларації і вже незабаром буде можливість заводити електронну картку пацієнта, - додав Олександ Кузьмич.

Наразі амбулаторія має на озброєнні новеньке обладнання: електрокардіолог, пульсометр, тонометр, ростомір, ваги, а також  набір медичних препаратів для надання невідкладної допомоги пацієнту.

Яготинська РДА